ROD "Leśna Dolina" w Kwidzynie skończył 30 lat! Gratulujemy!

2509.2014

Rodzinny Ogród Działkowy "Leśna Dolina" w Kwidzynie niedawno obchodził swoje 30lecie. Była to okazja do wspólnego spotkania się wszystkich działkowców na terenie ogrodu oraz wspólnego obchodzenia urodzin oraz Dni Działkowca.

a

Wręczone zostały puchary za najładniejszą działkę w ogrodzie, podziękowania władzom miasta Kwidzyna za współpracę z naszym ogrodem, dyplomy „Za Wzorowe Prowadzenie Działki” oraz „Za Wkład Pracy w Rozwój Organizacyjny Ogrodu”, książki ogrodnicze oraz odznaczenia „Zasłużonego Działkowca”. Nie zabrakło także doznań kulinarnych - gdyż zaraz po oficjalnych wręczeniach odbyło się  dzielenie i degustacja tortów jubileuszowych. Pierwszego cięcia tortu dokonał prezes ogrodu, który podziękował działkowcom za włożoną pracę w swoje działki oraz ogród, w konsekwencji, czego, ku ogólnemu zadowoleniu działkowców, ogród otrzymał I miejsce w Okręgu Gdańskim PZD w konkursie „Najładniejszy Ogród Roku 2014”, oraz wyróżnienie w Krajowym Konkursie „Ogród Roku 2014” w dziedzinie - za zagospodarowanie działek.

b

Do wyróżnień doliczyć należy okolicznościowy puchar od Prezesa Okręgowego Zarządu PZD w Gdańsku Pana Czesława Smoczyńskiego oraz List Gratulacyjny od Przewodniczącego Okręgowej Komisji Rewizyjnej PZD w Gdańsku Pana Bogusława Dąbrowskiego.